Toote kategooria

LOOJA (HIINA) TECH LTD


Väline müügi osakond


Kontakt: Ms.Yiko Lei


Tel: + 86-755-26710992


Faks: + 86-755-26710105


Mobiil: +8613798299145 (24 tundi)


E-post:Sales@China-Creator.com


Office'i Add.:6 / F, Block C3 Nanshan iPark,No.1001 Xueyuan Road, Nanshan District, Shenzhen, Guangdong Province, China 518072


Tehase lisa: 5/F 8. hoone, Zhongyuntai Technology Park, Tangtou 1st Road, Tangtou ühenduse, Shiyan Street, Baoan District, Shenzhen, Hiina

Kodu > Näitus > Sisu

RFID lugeja: kõrge ohutuse kõige olulisem

Looja (Hiina) Tech Co., Ltd | Updated: Feb 02, 2016

RFID-siltide ainult koguni RFID lugeja seda lugeda turvalisuse tagatis. Teisisõnu, Advanced RFID sildid ainult 64-bitise krüptimise algoritm tag kaardilugeja või kui paljud toetab 64-bitise krüptimise algoritm kasu kohta.
Kuna RFID siltidega praegu enamik turul RFID kaardilugeja toetab ainult minimaalse turvalisuse tagamiseks ja vanemate krüptimise algoritme ja võtme pikkus on liiga lühike, mis muudab nad väga lihtne murda. Kõrgem turvalisus uue kaardilugeja toetab täiustatud krüptimisalgoritme ja toetab ka lihtne krüpteerimisalgoritmi. Samuti võimaldab parooliga kaitstud ja luba mitu krüptimist RFID tag vabatahtlik Krüptimise algoritm kasutatav ala.
Nagu vanasõna ütleb, muutus on konstantne. Turvalisus ja Raadiosagedustuvastuse rakenduste samuti. Krüptimisalgoritme uuendatakse pidevalt ja paranenud, peamine, kasvab pikk ja tugev. Sest RFID on kujunemisjärgus tehnoloogiat ja RFID-siltide funktsioon komplekti peaks edaspidi muutuda ajas muutuvate kett tarnevajaduste rahuldamiseks.
Kui tuleks valida RFID-siltide ja RFID lugejad meenub, et mõned lugeja uuendada riistvara seadme käsitsi muutes. Kujutage ette, kui soovite saada hooldustöötajad igal sissepääs hoone lammutamine ja värskendada iga lugeja tarneahela tootjalt tarbijale igal sammul eemaldamine ja ajakohastamine tuhandeid lugejaid, on väga tülikas asi. Paindlikkus on keskne tegur Raadiosagedustuvastuse süsteemid. Uued RFID lugeja lihtsalt üles laadida uus firmware uuendada kõigi seadmete võrk võrgu kaudu.
RFID lugeja toetab Internet firmware upgrade võimaldab ka mitu lugejad ühtse kõrvalises kohas võrku uuendada.