Toote kategooria

LOOJA (HIINA) TECH LTD


Väline müügi osakond


Kontakt: Ms.Yiko Lei


Tel: + 86-755-26710992


Faks: + 86-755-26710105


Mobiil: +8613798299145 (24 tundi)


E-post:Sales@China-Creator.com


Office'i Add.:6 / F, Block C3 Nanshan iPark,No.1001 Xueyuan Road, Nanshan District, Shenzhen, Guangdong Province, China 518072


Tehase lisa: 5/F 8. hoone, Zhongyuntai Technology Park, Tangtou 1st Road, Tangtou ühenduse, Shiyan Street, Baoan District, Shenzhen, Hiina

Kodu > Näitus > Sisu

RFID lugeja: student osavõtul süsteemi

Looja (Hiina) Tech Co., Ltd | Updated: Feb 02, 2016

Infotehnoloogia arenguga smart card igal pool on elu. RFID kaardid ja RFID lugeja on sammhaaval asendamas tavapäraste kontakt-tüüpi IC kaart, kiipkaardid välja uus trend muutumas.
RFID kaardid tõttu edukas kombinatsioon RFID ja IC tehnoloogiat, lahendada probleemi allikas tasuta ja kontaktivaba, seetõttu on võrreldamatu eeliseid võrreldes magnetkaarte ja kontaktivaba IC kaart. RFID kaardid, indutseeritud IC chip antenn, täielikult ümbritsetud standardne PVC kaardi kaitsmata osad. Õpilase osavõtul süsteemi kasutades raadiosagedust identifitseerimise tehnoloogia, õpilaste osalemine, protokolle ja muid ülesandeid.
Läbi nimeline, magnet ja kontaktivaba IC kaardi õpilaste klassi kooliaega, asjaajamine, saab aeganõudev ja altid häireid ja RFID kohalolijate koolisüsteemi raadiosageduse identifitseerimise tehnoloogia kasutamine õpilaste osalemine majandamise nii mugav ja säästa aega kontakti. Student osavõtul süsteemi transpondereid ja RFID lugeja, transponder sildid (kaardid) ja RFID lugeja toetab U2270B RF tugijaama seade ja circuit, MCU ja tõendavad master seade ahelatega ja perifeerne liides (klaviatuur, LCD kell ja serial moodul).
Student osavõtul süsteemi projekteerimise RFID lugeja tuum, RFID lugeja RF tugijaam on võti seade, seade põhiandmeallika modulatsiooni, edastamise ja RF ja andmete demodulation ülesandeid.