Toote kategooria

LOOJA (HIINA) TECH LTD


Väline müügi osakond


Kontakt: Ms.Yiko Lei


Tel: + 86-755-26710992


Faks: + 86-755-26710105


Mobiil: +8613798299145 (24 tundi)


E-post:Sales@China-Creator.com


Office'i Add.:6 / F, Block C3 Nanshan iPark,No.1001 Xueyuan Road, Nanshan District, Shenzhen, Guangdong Province, China 518072


Tehase lisa: 5/F 8. hoone, Zhongyuntai Technology Park, Tangtou 1st Road, Tangtou ühenduse, Shiyan Street, Baoan District, Shenzhen, Hiina

Kodu > Uudised > Sisu

RFID lugeja: Veespordi hädaolukordadele

Looja (Hiina) Tech Co., Ltd | Updated: Feb 02, 2016

Kui on suured üritused sündmusi tuleb käsitada staadionil. Kuid inimesed kogunesid hädaolukorras ning kuidas see? Saame kasutada tehnoloogia RFID lugeja jaoks tõhusa hädaabi haldusprogrammi Staadionid.
Staadioni komplekti sisaldava RFID tags Raadiosagedustuvastuse seadmed, valdkonna töötajaid ja muudes käsiseadmetes RFID, kui seal on erakorraline, juhtide suhelda staadioni maa juhtimiskeskus kasutades traadita süsteemi, aruande laadi ja sündmus paiknemine.
Sündmuse toimumisel on usher nupule, selle sündmusega seotud. Aktiivne märgises varustusega siis saadab oma unikaalse ID-koodi ning valida kättetoimetamise 13 pääsupunktide kohta on tehtud taotluse. Tarkvara kood tags andmete üleviimiseks siis tag ID number tarkvarasüsteemi vastavad asukohale ja laadile kõne pöörduspunkt, ekraanile ilmub linna suur arvuti ekraani juhtimiskeskus.
RFID tarkvara võivad pakkuda staadion juhid äri analüüsi, et nad saaks hinnata kuidas vastata ja lahendada sündmused. Tegemist võib olla ka reaalajas vt arvutiekraani ees kui personali jõudnud sait.