Toote kategooria

LOOJA (HIINA) TECH LTD


Väline müügi osakond


Kontakt: Ms.Yiko Lei


Tel: + 86-755-26710992


Faks: + 86-755-26710105


Mobiil: +8613798299145 (24 tundi)


E-post:Sales@China-Creator.com


Office'i Add.:6 / F, Block C3 Nanshan iPark,No.1001 Xueyuan Road, Nanshan District, Shenzhen, Guangdong Province, China 518072


Tehase lisa: 5/F 8. hoone, Zhongyuntai Technology Park, Tangtou 1st Road, Tangtou ühenduse, Shiyan Street, Baoan District, Shenzhen, Hiina

Kodu > Uudised > Sisu

5 Vajalik teadaolevad faktid ATM-tehingute kohta, mis on Cardless

Looja (Hiina) Tech Co., Ltd | Updated: May 07, 2018

Faktiliste aruannete huvides märkige, et konverentsi Cardless Transactions ümarlaua arutelul eelmisel nädalal ei toimus Orlandos ATMIA USA konverentsil ümarlaud.

Kuid oli palju suurt arutelu tänu läbimõeldud küsimustele Cardless tehingute kohta Donna Embry makse Alliance International ja informeeritud vastuseid täiendada hästi arusaadav maksespetsialistid.


Siin on ühe tunni seansi peamised sündmused, muudetud pikkuseks:

Kas kaardimata tehingud on sama keerulised ja kulukad kui kiibi standardiks?

Carol Specogna: Noh, sest me poleks tõenäoliselt pidanud EMV-i marsruuti kunagi minema minema. … Lihtsalt ütlen. See, mida [Fiserv] on teinud, püüab tõepoolest kasutada praegust.

Niisiis, jah, peate tarkvara muutma ... kuid see on palju lihtsam, kuna tehingud näevad välja nagu tavalised vanad võrgutehingud. See on lihtsalt tavaline taganemine. Meie omandajapoolsed spetsifikatsioonid on pooleleheküljelised. See pole midagi sarnast EMV-ga.

Douglas Asad: EMV-l oli vaja turvalisuse tagamiseks, sest Ameerika Ühendriigid olid USA-sse sattuvate petturite seas nõrk lüli. ... Kuid selle taga on see üks väheseid olukordi, mida ma olen näinud, kui lisanud uue tehnoloogia, mis tegelikult kasutajakogemust halvendas.

Cardless sularaha on mõeldud kasutajasõbralikuks. Selle eesmärk on parandada kogemusi. Me kõik peame meeles pidama, kui me seda teeme, ja see peab olema kõigepealt, kuid kardemassiivsed kasutajad rahulolevad, samas kui EMV Joe Smithile ei tea ta, miks ta kasutab EMV-d, on ta lihtsalt teab, et see võtab kauem aega. ... Cardless raha on selleks, et muuta kogemus paremaks.


Kuidas suudavad tehingud aidata IAD-del minimeerida oma vastutuse ülemineku riski?

Daniel Goodman: See on kindlasti oluline osa sellest, mida me mõtleme, kui läheneme sellele turule. Kontaktivaba NFC-ga on see EMV-i sarnane, kuna see säilitab emitendi vastutuse. Kui vaatame teisi vorme, siis kavatseme seda teha nii nagu me.

Me teame, et selleks, et julgustada kõiki sinu käsutuses olevaid sularahaautomaate teenima - miks peaksite alustama toodet, mille eest sa vastutad? Nii et see on kindlasti see, kuidas me sellega läheneme. Kõigi uut tüüpi kardetavate kasutajakogemuste ja uute tehnoloogiatega loodame seda rakendada, ilma et vastutus muutuks operaatorile tagasi.


Kas ehtsad lahendused pakuvad kontoomaniku jaoks täiendavat turvalisust?

Sam Kamel: Kui te arvate, mobiilses ruumis seadme võimsuse ja kõigi selle ümbritsevate andmepunktide vahel - biomeetriliste, geograafiliste asupaikade ja muude asjade vahel - luuakse kindlasti turvalisem ja turvalisem keskkond.

Teie kaart ei ole telefoni, teil on tokeniseerimine ... nii et vastuvõtmise seisukohast, tarbija või kaupmehe või operaatori vaatevinklist tundub see olevat palju turvalisem.

Lyle Elias: Multimodaalsete biomeetria mõiste on minu arvates tõesti nii, nagu see läheb. See on küsimus, kui suur tehing on? Kui riskantne on tehing? See kõik puudutab riskide vähendamist. Teie nime ja parooli meelde jätmise päevad - need on lihtsalt ebaolulised.


Kõik "Pays" kasutavad NFC-d, kuid Just Cash kasutab QR-koodi. Miks nii?

Todd Lawrence: ATM-i ruumi erinevus on see, et NFC-l ja mõnedel vanematel masinatel võib see olla riistvaralahendus, mis on lennuliikluse korraldajatele kulukas, et nad sealt välja minna ja juurutataks ... ja see ei lisa veelgi palju kasu.

See, mida oleme proovinud teha [QR-koodi mudel], kasutab ära kõik, mis seal juba on, mis töötab tõesti hästi ja lihtsalt libistatakse meie funktsioonis, mis ühendab inimesi selle südamlikule keskkonda.

Carol Specogna: Sellistel osalevatel [jaemüüki] sularahaautomaatidel peab olema USA-s võrk, mis oleks tarbija jaoks väärtuslik, ja peame alustama ATM-i küljest. Alustasime PAI-ga, sest tulime finantsinstitutsioonide poole ja üritasime neid veenda [neid pardale jõudmiseks], mis on tõesti karm müük. Kuid selleks, et saaksin nüüd finantsinstitutsioonidele kõndida ja öelda: "Hei, meil on juba 10 000, meil on 25 000 üles ja töötab enne 2017. aasta lõppu" - see on üsna võimas.


Millised on teie arvamus kasvava mahu kohta P2P tehingute ja hüvedega?

Richard Witkowski: täna, kui olete Poolas ja ostate Nikoni kaamera, saate tagasimakse ... teie valikud, kui te lähete veebisaidile tagasimakse vormi, esitavad teie sisselogimisnumbri ja teie marsruudi numbri ning paneme raha teie konto [või] meile oma mobiiltelefoni number ja me saadame SMS-sõnumi, et see tagasimakset saaks koheselt [ATMis]. Üheksakümmend üheksa protsenti inimesi valib mobiiltelefoni. ...

Meil on mudel, kus võtame vastu isiku, kes saadab sularaha tellimuse tasu, ja jagame selle tagasi ATM-i omanikega. See on kõik teie jaoks varasemate tehingutega seotud täiendavate tulude kohta.