Toote kategooria

LOOJA (HIINA) TECH LTD


Väline müügi osakond


Kontakt: Ms.Yiko Lei


Tel: + 86-755-26710992


Faks: + 86-755-26710105


Mobiil: +8613798299145 (24 tundi)


E-post:Sales@China-Creator.com


Office'i Add.:6 / F, Block C3 Nanshan iPark,No.1001 Xueyuan Road, Nanshan District, Shenzhen, Guangdong Province, China 518072


Tehase lisa: 5/F 8. hoone, Zhongyuntai Technology Park, Tangtou 1st Road, Tangtou ühenduse, Shiyan Street, Baoan District, Shenzhen, Hiina

Kodu > Uudised > Sisu

RFID lugeja: Tööstuse käive kasti tubakatarvitamise

Looja (Hiina) Tech Co., Ltd | Updated: Feb 02, 2016
Tubakatööstus peab olema käsitsi juhitav, ja jäätmed inim- ja altid viga. Kui RFID lugeja tehnoloogia abil hallata Tubakatööstus on veelgi mugavamaks.
Tubaka logistika süsteem on kõige arenenum logistika 80% logistikavaldkonnas pakkimiskulud plastkastid on kasutatud. Plastkastid on ilmsed eelised: kerge ja lihtne teha, kokkupandav, lihtne ladustada salve operatsioonile, laadimis- ja kõrge kasutegur; kaitse ja vargusevastaste, anti-sigaret muutunud; paigaldatud suitsu kiiremini, täiustatud sortimine kiirus; ringlussevõtu ja pika eluea, pikaajalise kasutamise ja väikeste kuludega. Logistika konteineri tasuv alternatiiv pappkarpidesse ja kile pakend, kuid puudub reaalajas jälgimine mahutites olevate, seal on kasti on kaotanud, üle kontrolli, viib väike käive ja varude taastamise probleemid. RFID märgistamise kastides, korvides logistika ID, automaatne andmete kogumine põhiüksuseks. Erinevaid andmekogumis- ja integratsiooni rakenduste kaudu juhtmega/juhtmeta side, smart, smart pihuarvuti mobiil terminali, avatud identiteedi kanali masinad, automaatse märgistamise kohapeal lugemine ja kirjutamine seadmed andmete kogumiseks ja upload. Täielik varude juhtimise, ladustamise automaatparanduse konteineri inventuuri, parandada töö efektiivsust.
Kasutades RFID tags ravimipakendi tõhusaks kontrollimiseks kaotsimineku vältimiseks mahutite ringlussevõttu teabe jagamise, vähendada tööjõu lingid säästke aega sellega statistika, Andmeanalüüs, management pakkuda otsustajad usaldusväärsed andmed on vajalikud andmed.