Toote kategooria

LOOJA (HIINA) TECH LTD


Väline müügi osakond


Kontakt: Ms.Yiko Lei


Tel: + 86-755-26710992


Faks: + 86-755-26710105


Mobiil: +8613798299145 (24 tundi)


E-post:Sales@China-Creator.com


Office'i Add.:6 / F, Block C3 Nanshan iPark,No.1001 Xueyuan Road, Nanshan District, Shenzhen, Guangdong Province, China 518072


Tehase lisa: 5/F 8. hoone, Zhongyuntai Technology Park, Tangtou 1st Road, Tangtou ühenduse, Shiyan Street, Baoan District, Shenzhen, Hiina

Kodu > Uudised > Sisu

FINANTSSEISUNDI muutuste LOOJA "osalus

Looja (Hiina) Tech Co., Ltd | Updated: Aug 01, 2015

Soovime teile teatada, et looja on meie ettevõte omandanud 70% aktsiate GRG pangandusäriühing, ja me ühinemise GRG pangandusega, kuid muudatusi tehakse looja meeskond, äritegevuse ja kliendi teenuse.

Aastal 2001, esimene äriühing, kes iseseisvalt arenenud sisseehitatud kaardilugeja ja kaardi sahtel, LOOJA (HIINA) TECH CO., LTD saab üks juhtiv hi-tech ettevõtteid, mis ehitatud R & D, tootmine ja turustamine, kaardimakse, sularaha ja online makse moodul. Sertifitseeritud ISO9001 kvaliteedi süsteemi autentimine 2002, LOOJA sai Shenzhen Hi-tech ettevõte 2003. Au riigi Hi-tech ettevõte 2008.

Looja on pidevalt edeneb koos toetuse ja klientidega nii kodu- kui välismaal. Väljal makse moodul valdkonna kui ka raha Kaljumäe looja on arenenud peen, uuenduslikke tooteid, nagu CRT-630-CZ1 kontaktivaba kaardilugeja, CRT-31seriaalid 0N suure jõudlusega mootoriga kaardilugeja, CRT - 288C suure jõudlusega kaardilugeja ja C100-B11 raha töövõtja, mis kõik järgivad nii rahvusvahelisel kui ka Hiina standarditega.

GRG pangandus on juhtiv valuuta tunnustamise ja sularaha töötlemise lahendusi suur potentsiaal ja kiire areng.  Üle 20 aasta, GRG spetsialiseerunud ja automatiseeritud sularahaautomaat (ATM), Video Teller Machine(VTM), automaatne piletihind kogumine (AFC), valuuta tunnustamise ja mooduleid ja süsteemid, raha on kaasaegne tehnoloogia ettevõte, mis tegelevad sõltumatu teadus- ja arendustegevuse, müügi, tootmise, teenindamise.

Peakorter asub Guangzhou, GRG on nr 1 on tarnija Hiinas ja top 5 mängija maailmaturul. GRG's igakülgseid lahendusi on laialdaselt kasutatud rahandus, Telecom, CIT, raudtee-ja jaemüük. Till 2015 märts GRG's tooteid ja lahendusi kasutatakse laialdaselt üle 70 riikide ja piirkondadega kogu maailmas, pakkudes töökindlust, turvalisust ja mugavust üle 10 miljoni inimese iga päev enam kui 170 000 masinaid.

Iseteenindusega seadmeid nii kodumaiste kui välismaiste suurenev nõudlus koos täiustatud sisseehitatud kaardilugeja turul on helge tulevik. Abil omandada looja jaoks GRG, ühest küljest see võib vähendada hinda ja parandab koosoleku põhjal nende omanikust nõudlust embedded kaardi lugeja moodul; teisest küljest GRG saab avada uus kasumi punkt edendades kogu maailmas lahendus säästva arengu saavutamiseks.

Pärast omandamist GRG kuulub 70% aktsiate LOOJA ja muudatusi ei tehtud looja meeskond, äritegevuse ja kliendi teenuse. GRG teeme oleneva, et abistada uue CREATOR võimas tehnilist ja turundusalast tuge, ülemaailmne liider Kaljumäe kaardi ja raha tuleb.

Kui Hiina vanasõna: tagasi maksma, kui saad isegi natuke laekus kasuks. Suur tänu veelkord teie pidev toetab ja aitab, uus looja hoida täidavad meie väärtused-hotelli edu, terviklikkuse, innovatsiooni ja koostöö. Olgem liituda käed ja liikuda luua rohkem kuulsusrikas tulevik.

LOOJA (HIINA) TECH CO., LTD

2015 / 7 / 31